Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

Про компанію

Інноваційне підприємство «Паперова Фабрика Крауна» спеціалізується на випуску паперової продукції санітарно-гігієнічного призначення. У виробничому циклі використовується високо продуктивне обладнання, і робота злагодженої кваліфікованої команди співробітників. 

Ретельний відбір сировини, інвестиції в виробництво, розширення асортименту, динамічний розвиток - все це дає нам можливість випускати високоякісну продукцію. Продукція торгової марки «Zirafa» призначена для населення з низьким, середнім і вище середнього рівнями доходу. 

Наша продукція має високу якість, відповідає санітарно-гігієнічним нормам і вимогам сучасного ринку. Компанія розвиває мережу експортних продажів продукції санітарно-гігієнічного призначення в країни Європи. 

Асортимент продукції нараховує понад 6 видів з 100% макулатурної сировини без додавання хімії. Це світло-сіра туалетний папір без втулки різного метражу, туалетний папір з втулкою, туалетний папір для диспенсерів. Також виготовляється продукція з 100% целюлози: туалетний папір, рушники побутові, носові хусточки, серветки. 

Ми запрошуємо до взаємовигідної, плідній співпраці і будемо раді, якщо Ви і Ваша компанія станете нашими комерційними партнерами. 

ТОВ «Паперова Фабрика Крауна» входить до складу Групи Компаній «Crown Group International»

 

Презентація

Бумажная Фабрика Крауна

Обработка видео...